Nauka języka niemieckiego na każdym poziomie zaawansowania 

Facebook RSS
Home O mnie

O mnie

partnerspracheJestem absolwentką:

  • Nauczycielskiego Kolegium Języków Obcych we Wrocławiu (filologia germańska)
  • Uniwersytetu Wrocławskiego  (licencjat, filologia germańska)
  • Uniwersytetu Gdańskiego (magister, filologia germańska, specjalność tłumaczeniowa)

Dwuletni pobyt  w Niemczech sprawił, że doskonale poznałam niemiecką kulturę, zwyczaje i obyczaje Niemców. Mogłam jednocześnie doskonalić się językowo, co zaowocowało zdobyciem certyfikatów językowych (Mittelstufe I i II, potem również DSH2, DSH2 jest niemieckim egzaminem językowym dopuszczającym wszystkich studentów obcojęzycznych do studiów w Niemczech).

Odbyłam 3-letnie praktyki zarówno w szkołach podstawowych i gimnazjach jaki i w szkołach średnich.

Od 2013 roku prowadzę swoją szkołę językową i nieprzerwalnie pracuje nad podnoszeniem swoich kwalifikacji. Biorę czynny udział w szkoleniach zarówno dla germanistów, jak i anglistów, organizowanych przez różne instytucje oraz wydawnictwa, m.in. Langenscheidt, Oxford University Press, Instytut Goethego, Wydawnictwo Szkolne PWN i stale udoskonalam swoje metody nauczania.

 

 

Przy nauczaniu języków obcych ważna jest dla mnie nie tylko jasność przekazu i skuteczność, ale również przyjemna atmosfera nauki w małych grupach.

 Zajęcia prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze, co daje 100% satysfakcji obydwóm stronom. Zapisz się na lekcje, by się o tym przekonać! 


You must be logged in to post a comment.